Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách

Boskovice od 13.10. Výuka: pátek, sobota

Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách v Boskovicích je akreditovaný podle zákona 108/2006 Sb. Je určen všem pracovníkům v sociálních službách, kteří vykonávají přímou obslužnou péči, základní výchovnou nepedagogickou činnost, pečovatelskou činnost a další činnosti pod dohledem sociálního pracovníka. 

Kurz pro pracovníky v sociálních službách realizujeme v Boskovicích v Kulturním zařízení města Boskovice, p.o., na ulici Kpt. Jaroše 15. Kulturní zařízení se nachází v centru města Boskovice, mezi náměstím 9. května, Masarykovým náměstím a Růžovým náměstím.

V těsné blízkosti Kulturního zařízení města Boskovice, p.o., se nachází finanční úřad, DDM a restaurace Mario Müller. V dosahu je dále restaurace Špejchar, restaurace Záložna a restaurace Zlatá růže.

Pro Kulturní zařízení města Boskovice je k dispozici jedna zastávka MHD a to zastávka 17. listopadu. Vlakové nádraží (vlaková stanice) je vzdáleno cca 900 m a autobusové nádraží se nachází ve vzdálenosti cca 1,3 Km od Kulturního zařízení města Boskovice.

Parkování je možné za poplatek na všech náměstích (9. května, Růžové, Masarykovo), popřípadě je možné využít bezplatné parkoviště Kpt. Jaroše, které se nachází téměř naproti Kulturnímu zařízení města Boskovice, p.o.

Obecné infomace o kurzu zde.

Přihláška ke stažení zde.

Vyplněnou přihlášku můžete zaslat poštou na adresu SEDUCA-CZE s.r.o., Komenského 1190/1, 591 01 Žďár nad Sázavou nebo e-mailem stoll@seduca.cz.

Přihláška na tento kurz: 
Datum narození *
Např. 21.10.2017
Na tento email obdržíte potvrzení a další informace k Vaší přihlášce.
Kontaktní osoba: Ing. Karel Štoll - mob.: 725 861 233, e-mail: stoll@seduca.cz