Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách

České Budějovice od 20.4. Výuka: pátek, sobota

Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách, který organizujeme v Dobré Vodě u Českých Budějovic je akreditovaný podle zákona 108/2006 Sb. Je určen všem pracovníkům v sociálních službách, kteří vykonávají přímou obslužnou péči, základní výchovnou nepedagogickou činnost, pečovatelskou činnost a další činnosti pod dohledem sociálního pracovníka. 

Kurz pro pracovníky v sociálních službách realizujeme v Domově důchodců v Dobré Vodě u Českých Budějovic na ulici Pod Lesem 16. Budova stojí v klidném lesoparku na okraji obce Dobrá Voda. V blízkosti (asi 3 min. chůze od domova důchodců) se nachází zastávka MHD (ulice Lázeňská). Jezdí zde autobusová linka č. 6. Parkování v areálu Domova důchodců je zdarma.

Obecné informace o kurzu zde.

Přihláška ke stažení zde.

Vyplněnou přihlášku můžete zaslat poštou na adresu SEDUCA-CZE s.r.o., Komenského 1190/1, 591 01 Žďár nad Sázavou nebo e-mailem vaculikova@seduca.cz.

Přihláška na tento kurz: 
Datum narození *
Např. 21.04.2018
Na tento email obdržíte potvrzení a další informace k Vaší přihlášce.

Odesláním registračního formuláře vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů. Poskytnuté osobní údaje budou zpracovány pouze za účelem realizace vzdělávacího programu.

Kontaktní osoba: Mgr. Veronika Vaculíková - mob.: 702 020 180, e-mail: vaculikova@seduca.cz