Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách

Humpolec od 13.9. Výuka: pátek, sobota

Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách v Humpolci je akreditovaný podle zákona 108/2006 Sb. Je určen všem pracovníkům v sociálních službách, kteří vykonávají přímou obslužnou péči, základní výchovnou nepedagogickou činnost, pečovatelskou činnost a další činnosti pod dohledem sociálního pracovníka.

Kurz realizujeme na adrese: Vysočinské nemocnice s.r.o., 5. května 319, 396 01 Humpolec.

V těsné blízkosti Vysočinské nemocnice s.r.o. se nachází dětské dopravní hřitě, kostel sv. Jana Nepomuckého, Skanzen Zichpil, čerpací stanice PH Benzina, restaurace Na Lázni a pivovar Bernard. V dosahu je tahé Horní náměstí, městský úřad Humpolec, finanční úřad a úřad práce.

Na ulici 5. května, přímo naproti nemocnici se nachází zastávka MHD: Humpolec, nem.

Parkování je možné v přilehlých ulicích anebo na okolních pakrovištích: parkoviště Jihlavská ulice, parkoviště finanční úřad, parkoviště městský úřad, parkoviště Museum dr. A. Hrdličky anebo na parkovišti Dolní náměstí.

Obecné infomace o kurzu zde.

Přihláška ke stažení zde.

Vyplněnou přihlášku můžete zaslat poštou na adresu SEDUCA-CZE s.r.o., Komenského 1190/1, 591 01 Žďár nad Sázavou nebo e-mailem stoll@seduca.cz.

Přihláška na tento kurz: 
Datum narození *
Např. 21.07.2018
Na tento email obdržíte potvrzení a další informace k Vaší přihlášce.

Odesláním registračního formuláře vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů. Poskytnuté osobní údaje budou zpracovány pouze za účelem realizace vzdělávacího programu.

Kontaktní osoba: Ing. Karel Štoll - mob.: 725 861 233, e-mail: stoll@seduca.cz