Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách

Jičín od 20.10. Výuka: pátek, sobota

Kapacita kurzu je NAPLNĚNA. V případě zájmu využijte termín KPSS v Mladé Boleslavi od 20.10.2017 anebo v Náchodě od 27.10.2017. Pořípadě nový termín KPSS v Jičíně, který bude zveřejněn do konce listopadu 2017.

Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách v Jičíně je akreditovaný podle zákona 108/2006 Sb. Je určen všem pracovníkům v sociálních službách, kteří vykonávají přímou obslužnou péči, základní výchovnou nepedagogickou činnost, pečovatelskou činnost a další činnosti pod dohledem sociálního pracovníka. 

Kurz pro pracovníky v sociálních službách realizujeme v Jičíně v domě občanské vybavenosti (tz. bunkr), na ulici: Na Jihu 553. Dům občanské vybavenosti se nachází v klidné části na jižním okraji města Jičín. V blízkosti domu občanské vybavenosti se nachází pošta Jičín 5, potraviny Tan Hoang Ngoc a tři dětská hřiště: dětské hřiště Na Jihu, dětské hřiště Mládežnická a dětské hřiště Přátelství. V dosahu jsou také potraviny COOP.

Poblíž domu občanské vybavenosti se nacházejí tři zastávky MHD: U tržiště, Nové Město a odb. mlékárna.

Parkování je možné v přilehlích ulicích popř. na pakrkovišti Přátelství, které je vzdáleno cca 440 m.

Autobusové nádraží se nachází ve vzdálenosti cca 2 Km a vlakové nádraží je vzdáleno cca 2,6 Km.

Obecné infomace o kurzu zde.

Přihláška ke stažení zde.

Vyplněnou přihlášku můžete zaslat poštou na adresu SEDUCA-CZE s.r.o., Komenského 1190/1, 591 01 Žďár nad Sázavou nebo e-mailem stoll@seduca.cz.

Kontaktní osoba: Ing. Karel Štoll - mob.: 725 861 233, e-mail: stoll@seduca.cz