Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách

Kyjov od 13.10. Výuka: pátek, sobota

Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách v Kyjově je akreditovaný podle zákona 108/2006 Sb. Je určen všem pracovníkům v sociálních službách, kteří vykonávají přímou obslužnou péči, základní výchovnou nepedagogickou činnost, pečovatelskou činnost a další činnosti pod dohledem sociálního pracovníka. 

Kurz pro pracovníky v sociálních službách realizujeme v Kyjově v budově Domova Horizont na ulici Strážovská 1096/3. Domov Horizont je situován v klidném prostředí na okraji města Kyjova naproti nemocnici. Autobusová zastávka Kyjov, nemocnice se nachází přímo u Domova Horizont, kde zastavují autobusové linky z blízkých vesnic a měst i městská hromadná doprava. V bezprostřední blízkosti budovy najdete prodejnu Kaufland a nákupní centrum, kde je též autobusová zastávka Langobardská. Autobusové nádraží je vzdáleno asi 10 minut pěšky.

Možnost parkování podél komunikace mezi domovem a nemocnicí (bezplatně) nebo na placeném parkovišti u nemocnice. Parkování vozidla je zpoplatněno částkou 20,- Kč za den.

Obecné infomace o kurzu zde.

Přihláška ke stažení zde.

Vyplněnou přihlášku můžete zaslat poštou na adresu SEDUCA-CZE s.r.o., Komenského 1190/1, 591 01 Žďár nad Sázavou nebo e-mailem vaculikova@seduca.cz.

Přihláška na tento kurz: 
Datum narození *
Např. 17.12.2017
Na tento email obdržíte potvrzení a další informace k Vaší přihlášce.
Kontaktní osoba: Mgr. Veronika Vaculíková - mob.: 702 020 180, e-mail: vaculikova@seduca.cz