Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách

Mladá Boleslav od 18.10. Výuka: pátek, sobota

Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách v Mladé Boleslavi je akreditovaný podle zákona 108/2006 Sb. Je určen všem pracovníkům v sociálních službách, kteří vykonávají přímou obslužnou péči, základní výchovnou nepedagogickou činnost, pečovatelskou činnost a další činnosti pod dohledem sociálního pracovníka.

Kurz pro pracovníky v sociálních službách realizujeme v ZŠ a MŠ (8. ZŠ a MŠ Mladá Boleslav), na ulici Václavkova 1040 v Mladé Boleslavi (světle modrá budova). ZŠ a MŠ se nachází v klidné části města. V dosahu je autobusová zastávka: Poliklinika U Stadionu.

V dosahu ZŠ a MŠ, Václavkova 1040 se nachází fotbalový stadion FK Mladá Boleslav, sportovní hala, dětské dopravní hřiště, Kaufland, lékárna Dr. Max a McDonald's a Nový park s venkovní posilovnou.

Parkování je možné v přilehlých ulicích anebo na okolních parkovištích.

Obecné informace o kurzu zde.

Přihláška ke stažení zde.

Vyplněnou přihlášku můžete zaslat poštou na adresu SEDUCA-CZE s.r.o., Komenského 1190/1, 591 01 Žďár nad Sázavou nebo e-mailem stoll@seduca.cz.

Přihláška na tento kurz: 
Datum narození *
Např. 21.04.2018
Na tento email obdržíte potvrzení a další informace k Vaší přihlášce.

Odesláním registračního formuláře vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů. Poskytnuté osobní údaje budou zpracovány pouze za účelem realizace vzdělávacího programu.

Kontaktní osoba: Ing. Karel Štoll - mob.: 725 861 233, e-mail: stoll@seduca.cz