Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách

Olomouc od 13.7. Výuka: pátek, sobota

Kapacita kurzu je naplněna. V případě zájmu využijte následující termín kurzu v Olomouci od 14.9.2018.

Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách v Olomouci je akreditovaný podle zákona 108/2006 Sb. Je určen všem pracovníkům v sociálních službách, kteří vykonávají přímou obslužnou péči, základní výchovnou nepedagogickou činnost, pečovatelskou činnost a další činnosti pod dohledem sociálního pracovníka.

Kurz realizujeme ve Vzdělávacím centru pro veřejnou správu ČR na ulici Mariánská 4 v Olomouci ve 2. patře budovy s nápisem "Svatováclavský pivovar" (světle modrá budova). Po vstoupení do chodbičky (velkými dřevěnými dveřmi z ulici Mariánská) Vás čeká pět schodků, nad kterými je panel se zvonky (VCVS ČR – Kancelář, nebo VCVS ČR – Učebna) a vpravo je vchod do restaurace.

Ulice Mariánská je spojnice mezi náměstím Republiky a Biskupským náměstím.

V dosahu je tramvajová zastávka Náměstí Republiky (linky č. 2, 4, 6).

Parkování zdarma je možné v bočních ulicích, přilehlých ke tř. Kosmonautů (spojnice mezi Hlavním vlakovým nádražím a zastávkou Náměstí Republiky). Parkování za poplatek je možné na náměstí Republiky a na Biskupském náměstí (30,- Kč/hodina), popř. v parkovacím domě (20,- Kč/hodina), který se nachází o dvě ulice níže pod Vzdělávacím centrem (vzdálenost cca 500 m). Před budovou lze zaparkovat pouze po zakoupení parkovací karty.

Obecné informace o kurzu zde.

Přihláška ke stažení zde.

Vyplněnou přihlášku můžete zaslat poštou na adresu SEDUCA-CZE s.r.o., Komenského 1190/1, 591 01 Žďár nad Sázavou nebo e-mailem stoll@seduca.cz.

Kontaktní osoba: Ing. Karel Štoll - mob.: 725 861 233, e-mail: stoll@seduca.cz