Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách

Písek od 4.5. Výuka: pátek, sobota

Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách v Písku je akreditovaný podle zákona 108/2006 Sb. Je určen všem pracovníkům v sociálních službách, kteří vykonávají přímou obslužnou péči, základní výchovnou nepedagogickou činnost, pečovatelskou činnost a další činnosti pod dohledem sociálního pracovníka. 

Kurz pro pracovníky v sociálních službách realizujeme v Diakonii ČCE - středisko Blanka na ulici Jiráskovo nábřeží 2443/2 v Písku. Diakonie ČCE - středisko Blanka (Domov pro seniory - Domovinka) najdete na severním okraji města Písek nedaleko řeky Otavy. Poblíž se nachází rozlehlé děstké hřistě a 9. Mateřská škola, nedaleko jsou potraviny COOP TIP a COOP TUTY.

K dispozici je zastávka MHD Na Houpačkách, která je vzdálená cca 250 m, a zastávka Smetanovo náměstí ve vzdálenosti cca 650 m od Diakonie ČCE.

Parkování je možné přímo před budovou na bezplatném parkovišti, popř. v přilehlých ulicích.

Obecné informace o kurzu zde.

Přihláška ke stažení zde.

Vyplněnou přihlášku můžete zaslat poštou na adresu SEDUCA-CZE s.r.o., Komenského 1190/1, 591 01 Žďár nad Sázavou nebo e-mailem vaculikova@seduca.cz.

Přihláška na tento kurz: 
Datum narození *
Např. 21.04.2018
Na tento email obdržíte potvrzení a další informace k Vaší přihlášce.

Odesláním registračního formuláře vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů. Poskytnuté osobní údaje budou zpracovány pouze za účelem realizace vzdělávacího programu.

Kontaktní osoba: Mgr. Veronika Vaculíková - mob.: 702 020 180, e-mail: vaculikova@seduca.cz