Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách

Plzeň od 9.3. Výuka: pátek, sobota

Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách v Plzni je akreditovaný podle zákona 108/2006 Sb. Je určen všem pracovníkům v sociálních službách, kteří vykonávají přímou obslužnou péči, základní výchovnou nepedagogickou činnost, pečovatelskou činnost a další činnosti pod dohledem sociálního pracovníka.

Kurz pro pracovníky v sociálních službách realizujeme v Plzni na ulici Pobřežní 10 v kulturním domě Peklo. U budovy se nachází placené parkoviště (60 Kč/den). Hlavní nádraží je vzdáleno cca 15 min. chůze. V těsné blízkosti jsou dostupné čtyři zastávky MHD: Hlavní pošta, Sady Pětatřicátníků, Jízdecká a Palackého náměstí.

V blízkosti budovy se dále nachází čajovna u Pekla, právnická fakulta ZČU a Nové divadlo. Obchodní centrum Plaza s venkovním i krytým parkovštěm je vzdáleno cca 1,2 Km.

Obecné informace o kurzu zde.

Přihláška ke stažení zde.

Vyplněnou přihlášku můžete zaslat poštou na adresu SEDUCA-CZE s.r.o., Komenského 1190/1, 591 01 Žďár nad Sázavou nebo e-mailem vaculikova@seduca.cz.

Přihláška na tento kurz: 
Datum narození *
Např. 24.02.2018
Na tento email obdržíte potvrzení a další informace k Vaší přihlášce.

Odesláním registračního formuláře vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů. Poskytnuté osobní údaje budou zpracovány pouze za účelem realizace vzdělávacího programu.

Kontaktní osoba: Mgr. Veronika Vaculíková - mob.: 702 020 180, e-mail: vaculikova@seduca.cz