Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách

Praha od 13.7. Výuka: pátek, sobota

Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách v Praze je akreditovaný podle zákona 108/2006 Sb. Je určen všem pracovníkům v sociálních službách, kteří vykonávají přímou obslužnou péči, základní výchovnou nepedagogickou činnost, pečovatelskou činnost a další činnosti pod dohledem sociálního pracovníka. 

Kurz pro pracovníky v sociálních službách realizujeme v Praze 4 v Domově pro seniory Háje na ulici K Milíčovu 734/1. Učebna se nachází v 1. patře vedle kavárny. Učebna je označena jako kinosál - společenský sál. V dosahu je stanice metra Háje. Odtud se dostanete jakýmkoliv autobusem směr Petrovice jednu stanici na zastávku Horčičkova. Poté 3 minuty chůze ulicí Hlavatého.

Bezplatné parkování je možné před budovou Domova pro seniory Háje nebo v přilehlých ulicích.

Obecné infomace o kurzu zde.

Přihláška ke stažení zde.

Vyplněnou přihlášku můžete zaslat poštou na adresu SEDUCA-CZE s.r.o., Komenského 1190/1, 591 01 Žďár nad Sázavou nebo e-mailem iveta@seduca.cz.

Přihláška na tento kurz: 
Datum narození *
Např. 21.07.2018
Na tento email obdržíte potvrzení a další informace k Vaší přihlášce.

Odesláním registračního formuláře vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů. Poskytnuté osobní údaje budou zpracovány pouze za účelem realizace vzdělávacího programu.

Kontaktní osoba: Ing. Iveta Slaná - mob.: 702 020 172, e-mail: iveta@seduca.cz