Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách

Třebíč od 16.3. Výuka: pátek, sobota

Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách v Třebíči je akreditovaný podle zákona 108/2006 Sb. Je určen všem pracovníkům v sociálních službách, kteří vykonávají přímou obslužnou péči, základní výchovnou nepedagogickou činnost, pečovatelskou činnost a další činnosti pod dohledem sociálního pracovníka. 

Kurz pro pracovníky v sociálních službách realizujeme v Třebíči v budově katolického gymnázia na ulici Otmarova 30/22. Katolické gymnázium stojí v centru města Třebíč vedle kostela Proměnění Páně. U katolického gymnázia se dále nachází zimní stadion a sportovní hala Třebíč.

Do učebny jsou nutné přezůvky!!!

Parkování je možné na placeném parkovišti u zimního stadionu anebo na bezplatném parkovišti u sportovní haly popř. v okolních ulicích.

V dosahu je autobusová zastávka Třebíč, Bráfova.

Vlakové nádraží je vzdáleno cca 900 m a autobusové nádraží se nachází ve vzdálenosti cca 1,2 km.

Obecné informace o kurzu zde.

Přihláška ke stažení zde.

Vyplněnou přihlášku můžete zaslat poštou na adresu SEDUCA-CZE s.r.o., Komenského 1190/1, 591 01 Žďár nad Sázavou nebo e-mailem stoll@seduca.cz.

Přihláška na tento kurz: 
Datum narození *
Např. 20.03.2018
Na tento email obdržíte potvrzení a další informace k Vaší přihlášce.

Odesláním registračního formuláře vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů. Poskytnuté osobní údaje budou zpracovány pouze za účelem realizace vzdělávacího programu.

Kontaktní osoba: Ing. Karel Štoll - mob.: 725 861 233, e-mail: stoll@seduca.cz