Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách

Žďár nad Sázavou od 18.10. Výuka: pátek, sobota

Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách ve Žďáru nad Sázavou je akreditovaný podle zákona 108/2006 Sb. Je určen všem pracovníkům v sociálních službách, kteří vykonávají přímou obslužnou péči, základní výchovnou nepedagogickou činnost, pečovatelskou činnost a další činnosti pod dohledem sociálního pracovníka.

Kurz pro pracovníky v sociálních službách realizujeme ve Žďáru nad Sázavou na ulici Komenského 1190/1 v Administrativním centru Florián (bývalá Národní fronta) ve 3. patře na konci chodby. Tato budova se nachází naproti II. a III. základní škole. V bezprostřední blízkosti budovy se nachází zastávka MHD Žižkova, Brodská. Pěší vzdálenost od vlakového nádraží/ autobusového nádraží je asi 20 minut.

Parkování je možné před budovou zdarma.

Obecné infomace o kurzu zde.

Přihláška ke stažení zde.

Vyplněnou přihlášku můžete zaslat poštou na adresu SEDUCA-CZE s.r.o., Komenského 1190/1, 591 01 Žďár nad Sázavou nebo e-mailem iveta@seduca.cz

Přihláška na tento kurz: 
Datum narození *
Např. 21.04.2018
Na tento email obdržíte potvrzení a další informace k Vaší přihlášce.

Odesláním registračního formuláře vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů. Poskytnuté osobní údaje budou zpracovány pouze za účelem realizace vzdělávacího programu.

Kontaktní osoba: Ing. Iveta Slaná - mob.: 702 020 172, e-mail: iveta@seduca.cz