Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách

Znojmo od 19.9. Výuka: pátek, sobota

Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách, který nabízíme ve Znojmě, je akreditovaný podle zákona 108/2006 Sb. Je určen všem budoucím pracovníkům v sociálních službách i pracovníkům, kteří již práci na této pozici vykonávají. Kurz je zaměřen na přímou obslužnou péči, základní výchovnou nepedagogickou činnost, pečovatelskou činnost a další činnosti pod dohledem sociálního pracovníka. 

Kurz pro pracovníky v sociálních službách realizujeme ve Znojmě v Domově pro seniory na ulici U Lesíka 3547/11. V blízkosti se nachází Nemocnice Znojmo. V dosahu jsou dvě zastávky MHD: Přímětická rozc. k Měst. lesíku a Nová nemocnice.

Parkování je možné přímo u budovy Domova pro seniory anebo v přilehlých ulicích.

Po kliknutí na logo se Vám zobrazí přímo webové stránky Centrum sociálních služeb Znojmo, p. o.,  v jejichž budově se kurz koná.

Obecné informace o kurzu zde.

 

Na tento kurz se můžete přihlásit dvěma způsoby:

1) vyplněním online formuláře, který vidíte v dolní části této stránky

nebo

2) pomocí klasické přihlášky, která je ke stažení zde, po vyplnění můžete přihlášku poslat poštou na adresu SEDUCA-CZE s.r.o., Komenského 1190/1, 591 01 Žďár nad Sázavou nebo naskenovanou e-mailem na janackova@seduca.cz

 

Nebojte se nás na cokoliv zeptat. Máte-li dotaz, kontaktujte:

Lucie Janáčková - mob.: 702 020 180, e-mail: janackova@seduca.cz

Přihláška na tento kurz: 
Odesláním kontaktního formuláře vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů. Informace o zpracování osobních údajů naleznete zde.
Datum narození *
Např. 23.07.2024
Na tento email obdržíte potvrzení a další informace k Vaší přihlášce.

Odesláním registračního formuláře vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů. Informace o zpracování osobních údajů naleznete zde.

Kontaktní osoba: Lucie Janáčková - mob.: 702 020 180, e-mail: janackova@seduca.cz