Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách

Žďár nad Sázavou od 23.2. Výuka: pátek, sobota

Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách ve Žďáru nad Sázavou je akreditovaný podle zákona 108/2006 Sb. Je určen všem pracovníkům v sociálních službách, kteří vykonávají přímou obslužnou péči, základní výchovnou nepedagogickou činnost, pečovatelskou činnost a další činnosti pod dohledem sociálního pracovníka.

Kurz pro pracovníky v sociálních službách realizujeme ve Žďáru nad Sázavou v Administrativním centru Florián (bývalá Národní fronta) na ulici Komenského 1190/1. Učebna se nachází ve 3. patře na konci chodby. Tato budova stojí naproti II. a III. základní škole. V dosahu jsou dvě zastávky MHD: Žižkova a Brodská. Pěší vzdálenost od vlakového a autobusového nádraží je cca 20 minut.

Bezplatné parkování je možné přímo před budovou Administrativního centra Florián anebo na parkovišti městský úřad.

Obecné informace o kurzu zde.

 

Na tento kurz se můžete přihlásit dvěma způsoby:

1) vyplněním online formuláře, který vidíte v dolní části této stránky

nebo

2) pomocí klasické přihlášky, která je ke stažení zde, po vyplnění můžete přihlášku poslat poštou na adresu SEDUCA-CZE s.r.o., Komenského 1190/1, 591 01 Žďár nad Sázavou nebo naskenovanou e-mailem na janackova@seduca.cz

 

Pokud potřebujete s čímkoliv poradit kontaktujte:

Lucie Janáčková - 702 020 180, janackova@seduca.cz

Přihláška na tento kurz: 
Odesláním kontaktního formuláře vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů. Informace o zpracování osobních údajů naleznete zde.
Datum narození *
Např. 25.02.2024
Na tento email obdržíte potvrzení a další informace k Vaší přihlášce.

Odesláním registračního formuláře vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů. Informace o zpracování osobních údajů naleznete zde.

Kontaktní osoba: Lucie Janáčková - mob.: 702 020 180, e-mail: janackova@seduca.cz