Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách

Opava od 9.10. Výuka: pátek, sobota

Kapacita kurzu je již naplněna.

Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách v Opavě je akreditovaný podle zákona 108/2006 Sb. Je určen všem pracovníkům v sociálních službách, kteří vykonávají přímou obslužnou péči, základní výchovnou nepedagogickou činnost, pečovatelskou činnost a další činnosti pod dohledem sociálního pracovníka.

Kurz pro pracovníky v sociálních službách realizujeme v Opavě ve Střední škole průmyslové a umělecké na ulici Praskova 399/8. Do budovy se vchází bočním vchodem. V těsné blízkosti se nachází katastrální úřad a Slezské zemské muzeum. V dosahu jsou dvě zastávky MHD: Praskova a Zimní stadion. Pěší vzdálenost od vlakového nádraží je cca 500 m.

Parkování je možné v přilehlých ulicích (bezplatně) anebo na krytém parkovišti Nákladní (5,- Kč/hod. - první 4 hodiny, poté 10,- Kč/hod.).

Obecné informace o kurzu zde.

 

Na tento kurz se můžete přihlásit dvěma způsoby:

1) vyplněním online formuláře, který vidíte v dolní části této stránky

nebo

2) pomocí klasické přihlášky, která je ke stažení zde, po vyplnění můžete přihlášku poslat poštou na adresu SEDUCA-CZE s.r.o., Komenského 1190/1, 591 01 Žďár nad Sázavou nebo naskenovanou e-mailem na stoll@seduca.cz

 

Pokud potřebujete s čímkoliv poradit kontaktujte:

Ing. Karel Štoll - 725 861 233, stoll@seduca.cz

Kontaktní osoba: Ing. Karel Štoll - mob.: 725 861 233, e-mail: stoll@seduca.cz