Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách

Zlín od 27.10. Výuka: pátek, sobota

Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách, který nabízíme ve Zlíně, je akreditovaný podle zákona 108/2006 Sb. Je určen všem pracovníkům v sociálních službách, kteří vykonávají přímou obslužnou péči, základní výchovnou nepedagogickou činnost, pečovatelskou činnost a další činnosti pod dohledem sociálního pracovníka.

Kurz pro pracovníky v sociálních službách realizujeme ve Zlíně v Domě kultury na ulici Gahurova 5265. Učebna se nachází v 1. patře v učebně č. 207. V blízkosti leží areál Baťových závodů a Baťův mrakodrap. V dosahu jsou dvě zastávky MHD: U Zámku a Náměstí Práce. Pěší vzdálenost od autobusového nádraží je cca 5 min. Dostupná je i vlaková zastávka Zlín-střed.

Parkování je možné na parkoviště Gahurova, které je přímo u Domu kultury (15,- Kč/hod.).

Obecné informace o kurzu zde.

 

Na tento kurz se můžete přihlásit dvěma způsoby:

1) vyplněním online formuláře, který vidíte v dolní části této stránky

nebo

2) pomocí klasické přihlášky, která je ke stažení zde, po vyplnění můžete přihlášku poslat poštou na adresu SEDUCA-CZE s.r.o., Komenského 1190/1, 591 01 Žďár nad Sázavou nebo naskenovanou e-mailem na stoll@seduca.cz

 

Pokud potřebujete s čímkoliv poradit kontaktujte:

Ing. Karel Štoll - 725 861 233, stoll@seduca.cz

Přihláška na tento kurz: 
Datum narození *
Např. 22.10.2020
Na tento email obdržíte potvrzení a další informace k Vaší přihlášce.

Odesláním registračního formuláře vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů. Poskytnuté osobní údaje budou zpracovány pouze za účelem realizace vzdělávacího programu.

Kontaktní osoba: Ing. Karel Štoll - mob.: 725 861 233, e-mail: stoll@seduca.cz